Büyük algı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, karla mücadelesinin devam ettiği dakikalarda İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yan yana basın açıklaması yapmalarına tepki gösterdi. Canlı yayında 3 ismin yer aldığı fotoğrafı gösteren İmamoğlu “Bu karede İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu nerede? Bizimle yan yana gelmeye korkuyorlar. Ben o dakikalarda AKOM’da karla mücadele ediyordum” diye konuştu.

stanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programında İstanbul’da 24 Ocak Pazartesi yaşanan yoğun kar yağışı, çalışmalar ve İBB’ye yönelik eleştirilere ilişkin açıklamalar yaptı.

İMAMOĞLU’NDAN KARAİSMAİLOĞLU’NA: BAKAN BEY ‘BİZİ-SİZİ’ SEVENLERDEN

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun İBB’ye yönelik açıklamalarını eleştiren İmamoğlu, “Bakan bey o da ne yazık ki bazı söylemlerin esiri olmuş ‘bizi-sizi’ sevenlerden sayın bakan, çok seviyor onu. İstanbul’dan dertlenmekten bahsediyor bana bunu en son anlatacak insanlardan biridir. Ne yapalım onlar da siyasetin esiri” diye konuştu.

“BU FOTOĞRAFTA İMAMOĞLU NEREDE?”

İstanbul’da karla mücadelenin devam ettiği dakikalarda İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun canlı yayında yan yana açıklamalarına tepki gösteren İmamoğlu, yayına 3 ismin yer aldığı fotoğrafla çıkıp “Bu karede İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu nerede? Bizimle yan yana gelmeye korkuyorlar. Ben o dakikalarda AKOM’da karla mücadele ediyordum” ifadesini kullandı.

“YEMEĞİ İPTAL ETMEYİ DÜŞÜNDÜM ANCAK BÜYÜKELÇİNİN GELDİĞİNİ ÖĞRENİNCE GİTTİM”

Kar yağışının yaşandığı gece Sarıyer’de bir balıkçı restoranında yemek yerken çekilen görüntüleriyle ilgili de konuşan İmamoğlu, “Yemeği iptal etmeyi düşündüm, ancak büyükelçinin geldiğini öğrenince gittim” ifadelerini kullandı.

Büyük algı” konusunda Bir Fikir

  1. sen kimsin dışişleri bakanı mı veya bürokratmısınki bir b.elçi senle görüşüyor ne alıp satıyorsunuz istanbul parselleniyor heralde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir