Yazık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüse yakalanmasının ardından eski milli yüzücü Derya Büyükuncu insanlık dışı bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından, “Koronavirüs olmuş ve dua istiyor. Ediyoruz, ediyoruz, merak etmesin. 20 tencere helvayı yapmaya başladım. Zamanı gelince bütün mahalleye dağıtacağım” ifadelerini kullanan Büyükuncu, helva görseli paylaştı. Eski milli sporcuya en sert tepki ise Melih Gökçek ve Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın’dan geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün sosyal medya hesabından, eşi Emine Erdoğan ve kendisinin koronavirüse yakalandığını duyurdu. Erdoğan’ın bu açıklamasından sonra eski milli yüzücü Derya Büyükuncu’dan skandal bir paylaşım geldi.

DERYA BÜYÜKUNCU’DAN SKANDAL SÖZLERDerya Büyükuncu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüse yakalanmasının ardından yaptığı paylaşımda helva görseli paylaşarak, “Koronavirüs olmuş ve dua istiyor. Ediyoruz, ediyoruz, merak etmesin. 20 tencere helvayı yapmaya başladım. Zamanı gelince bütün mahalleye dağıtacağım” ifadelerini kullandı.

Paylaşımı tepki çeken Büyükuncu daha sonra bir paylaşım daha yaparak, “Helva dedik, ne kadar da büyük bir kitle o insan!! için üstüne alındı. Allah kimseyi başkasının önünde eğilecek, kula kulluk edecek, karşısında el pençe divan duracak kadar karaktersiz, korkak yapmasın. Amin!!!” ifadelerini kullandı.

Yazık” konusunda Bir Fikir

  1. Herkes bir gün ölecek, kimisi RAHMET ile anılacak kimisi LANET ile. Reisin , Rahmet ile anılacağı belli , zerre kapasiten varsa aldığın tepkiden bunu anlamışsındır,peki sen nasıl anılacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir