emekliden

Bankaların hedef olarak belirledikleri en değerli kitle 13 milyonun üzerindeki emekliler oluyor. Emekli müşterileri için fırsat niteliğinde kampanyalar oluşturan ve var olan kampanya şartlarını daha avantajlı hale getiren bankalar daha fazla emekli müşteri kazanabilmek için rekabet içerisine girmiş durumda.

Türkiye Ekonomi Bankası, emeklileri yakından ilgilendiren bir duyuru yayımladı. Emekli aylığını TEB’e taşıyanlara maaşa ilave bir defaya mahsus olmak şartıyla promosyon ödemesi yapılacağını açıklayan banka, kampanya detaylarını da paylaştı.

TEB, 3 yıl kalma sözü veren emeklilere 2 bin 750 liraya varan ödeme yapılacağını duyurdu. Kampanya Detayları TEB, emekliler için oluşturduğu promosyon kampanyasının detaylarını açıkladı.

TEB, emekli aylığını TEB’e taşıyan, ilk kez emekli aylığı alacak olan veya TEB müşterisi olmasına karşın taahhüt süresi dolan emeklilerin 3 yıl kalma sözü vermeleri şartıyla 2 bin 750 liraya varan promosyon ödemelerinden faydalanabileceklerini duyurdu.

Birçok banka 3 yıl kalma sözünün yanı sıra otomatik fatura ödeme talimatının verilmesini de talep ediyor. Ancak TEB kampanya olanaklarından faydalanmak isteyenlerden yalnızca 3 yıllık taahhütnameyi kabul etmelerini talep ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir