Tepkisi

DEMET AKALIN’DAN TARKAN’IN YENİ ŞARKISINA OLAY TEPKİ! Tarkan’ın Geççek şarkısı sosyal medyayı ikiye böldü. Demet Akalın… Demet Akalın Tarkan’ın Geççek şarkısını beğenmedi! “Salak değiliz evladım” tepkisi Tarkan’ın Geççek şarkısı sosyal medyayı ikiye böldü. Demet Akalın Tarkan’ın Geççek şarkısını beğenmediğini açık açık konuştu. Akalın gelen bir yorum üstüne ise “Salak değiliz evladım” tepkisinde bulundu. Akalın’ın Tarkan yorumları sosyal medyada gündem oldu.

Tarkan’ın Geççek şarkısı gündeme bomba gibi düştü. Bir kısım şarkıyı beğenmezken bir kısım ise marş gibi bulunduğunu söyleyip anında benimsedi. Ünlü isimler de bu hususta ikiye bölündü. Demet Akalın Geççek’i beğenmeyenler arasında yer aldı ve açık açık da bunu beyan etti. Akalın daha şarkı gelmeden “Biri üstümüze inci adetmi atsın” dedi bu yoruma fenomen takipçisi “Akşam 9’dan sonra neler atarlar üstümüze” cevabını verdi.

Şarkıyı dinleyen Demet Akalın sonrası kendini tutamadı ve “Oh oh zil takıp ne ya” diyerek Geççek’i beğenmediğini ima etti. ”İKİNCİYE DİNLER MİYİM?” Akalın’a “Şarkının sözlerini iyi dinlerseniz ne demek istediğini de anlardınız Demet Hanım. Mesajlar mühim. Her vakit çiçekten böcekten anlatmak mecburiyetinde değil şarkılar” cevabı geldi. Akalın ise kendini tutamadı ve “Muhakkak salak değiliz evladım anladım ancak ikinciye dinler miyim katiyen” dedi.
KAYNAK:mynet.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.