emeklilerde

T’EB yönünden emekli promosyon ödemeleri ile alakalı çok mühim bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda nakit para gereksinimi olan emeklilerin imdadına promosyon ödemelerinin yetiştiği bildirildi. TEB, nakit promosyon kampanyası vereceğini duyururken oluşturulan duyuruda maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere 2750 TL’ye kadar promosyon ödemesi uygulanacağı belirtildi.

Bunun yanı sıra oluşturulan duyuruda her bir dostunu getiren emekliye her bir dostu amacıyla 250 TL verilebilecek ve toplamda 2 bin 500 TL ek ödeme yapılacak. Bu tarafta emekliler bütün şartları yerine getirdiğinde 5 bin 250 lira ek ödeme alabilecek.

TOPLAMDA 5.250 TL ÖDEME YAPILCAK TEB, nakit promosyon kampanyasıyla ilgili duyuru yaptı. TEB açıklamasında, emekli maaşını 36 ay boyunca kendi bankasından alanlara 2 bin 750 TL nakit promosyon verileceği bildirildi.

Ayrıca emekli arkadaşını getirene de her bir arkadaşı için 250 TL toplamda 2 bin 500 TL ödeme yapılacağı ifade edildi. 2 ADET OTOMATİK ÖDEME
Kampanya 29.12.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamına giren belirtilirken emekli müşterilerin kampanya devresi ortamında 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerektiği ifade edildi. Hem de oluşturulan duyuruda müşterilerin maaş aktarması gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı belirti edilen promosyon ödemeleri uygulanacağı bildirildi.

36 AYLIK PEŞİN ÖDEME Kampanya devresinde verdiği ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz amacıyla geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan sahip olunan müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya devresinde verdiği ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

 

BAŞVURU TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 2.750 TL’ye varan toplam promosyon fırsatını kaçırmamak amacıyla TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir ya da CEPTETEB Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz. Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını Bankamıza taşımaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.