büyük fırsat

Her sene milyonlarca yurtdaş TOKİ’nin sunmuş bulunduğu fırsatlardan faydalanarak ev sahibi oluyor. Fırsatlarına yenilerini ekleyerek 2022’de de daire satışlarını devam ettiren kurum 118 bin liraya 2+1 daire satışlarına başladı.

Her sene milyonlarca yurtdaş TOKİ’nin sunmuş bulunduğu fırsatlardan faydalanarak ev sahibi oluyor. Fırsatlarına yenilerini ekleyerek 2022’de de daire satışlarını devam ettiren kurum 118 bin liraya 2+1 daire satışlarına başladı. TOKİ’nin şubat ayı daire satışlarındaki maksimum tutar ise 140 bin lira. Şubat ayı dairelerini yayımlayan kurum Balıkesir, Sinop, Trabzon, Kahramanmaraş, Konya, Mardin illeri için fırsat derecesindeki ilanlarını paylaştı. TOKİ, yapılacak satışlar kapsamında yurtdaşlara 240 aya varan vade olanağı sunuyor. Aylık 400 liraya varan ödemeyle kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz.

TOKİ’den Dev Fırsat TOKİ, 2+1 ve 3+1 sıfır daireleri ideal fiyatlarla sunuyor. TOKİ’nin satışları kura tekniğiyle yapılıyor. Alt gelir ve orta gelir olmak suretiyle iki değişik gruba satış sağlayan kurum yurtdaşlara 240 aya varan vade olanağı da sunuyor. TOKİ’nin fırsatlarından faydalanmak isteyenler en az 15 bin lira peşinat tutarında ödeme sağlıyor. Fakat bu ödemenin maksimum da 18 bin lira bulunduğunu vurgulayalım. Kasım ayında 13 değişik ilde başlayan satışlar, şubat ayı itibarıyla 6 il için devam etmekte. TOKİ’nin fırsatlarından faydalanarak ev sahibi olabilecek iller ise Balıkesir, Sinop, Trabzon, Kahramanmaraş, Konya ve Mardin olarak ilanlarda yer almakta.

Konya Konya için birden fazla ilan yayımlayan TOKİ, alt gelir ve orta gelir olarak iki değişik gruba yönelikte daire satışı sağlıyor. Kuralı olarak yapılacak satışlar için 14 Mart 2022 ile 18 Mart 2022 tarihleri arasında müracaatta bulunulabilecek.

Balıkesir Balıkesir’de sadece orta gelir grubuna yönelik satış gerçekleştirilecek. Kuralı olarak yapılacak satışlara 21 Şubat 2022 ile 25 Şubat 2022 tarihleri arasında müracaat uygulanabilecek. Mardin Mardin’de de, Balıkesir’e benzer biçimde sadece orta gelir grubuna yönelik daireler yer almakta. Başvuru tarihleri de aynı biçimde 21 Şubat 2022 ile 25 Şubat 2022 aralığı olarak belirlendi. Sinop Orta gelir grubuna yapılacak satışlar için 21 Şubat 2022 ile 25 Şubat 2022 tarihleri arasında müracaatta bulunabilirsiniz. Trabzon Trabzon’da orta gelirli haneler için yapılacak satışlara 21 Şubat 2022 ile 25 Şubat 2022 tarihleri arasında müracaatta bulunabilir ve kura tekniğiyle yapılacak satışlarda yer temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir