giymedi

Türkiye s’avaşa hayır tişörtü giymeyen Dindar Futbolcu Aykut Demiri konuşuyor herkes s’avaşa hayır tişörtü giyip R’usyayı p’rotesto ederken Uzun sakalı ile dikkat çeken Dindar Futbolcu Aykut Demirin neden giymediğini merak ediyordu Aykut Demir herkesi şaşırtacak bir açıklamaya imza attı 1. Lig’de oynanan Ankara g’ücü maçında S’avaşa hayır’ tişörtü giymeyen Aykut Demir’den e’leştirilere çok güzel bir yanıt geldi.

MÜSLÜMANLAR İÇİN BATI S’AVAŞA HAYIR DEMEDİ

1. Lig’in 27. haftasında 1 0 mağlup olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da kaptan Aykut Demir’in karşılaşma öncesindeki hareketi dikkat çekti Ukrayna’yı iş’gal eden R’usyaya S’avaşa hayır” tişörtleri giyerek t’epki gösteren Erzurumsporlu futbolculara takım kaptanı Aykut Demir katılmadı. S’avaşa hayır tişörtü giymeyen deneyimli futbolcuya sosyal medyada t’epki g’österenler oldu.

“Giyseydim içim rahat etmezdi”
Futbol Anadolu’ya açıklamalarda bulunan Aykut Demir, “Ortadoğu coğrafyasında her gün binlerce insan ö’lüyor. Oralardaki z’ulmü görmezden gelenler, ses çıkarmayanlar konu Avrupa olunca Hristiyan bir ülke olunca bunu yapıyorlar. O ülkelere yapılmadığı için tişörtü giymek içime sinmedi. Giyseydim içim rahat etmezdi. Dünyanın herhangi bir yerinde s’avaşın olmasına ben de ü’zülüyorum. M’asum insanların a’cılarını paylaşıyorum fakat çifte standartları kabul edemem bu yüzden giymedim ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.