satılıyor

3+1, 140 Metrekare daire Ziraat Bankası’nda 230 bin liraya satılıyor Banka yönünden paylaşılan son ilana göre, 3+1 daire tam 230 bin liraya satılıyor. Emlak pazarına nazaran son derece üstünlüklü olan dairenin genç olması da ilgi çekiyor. Son devrelerde artan ev fiyatlarına karşı, ideal ev arayışına giren vatandaşlar için adeta kaçmayacak fırsat.

İşte daire ile alakalı bütün ayrıntılar. 6 Yaşında 3+1 Daire Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında tespit edilen dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunmakta.

Ev ortalama olarak 140 metrekare olmasıyla son derece geniş bir alan sağlıyor. Her odanın geniş olmasının yanı sıra kalabalık aileler için son derece üstünlük sağlayabilir. Krediye de ideal olan daire, evi satın alabilmek isteyip nakit bozukluğu yaşam sürdürenlere de destek oluyor. Kredi müracaatında bulunarak ev kredisi çekerek, evi satın temin edebilirsiniz. Apartman 2016 senesinde inşa edilmiş yani 6 yaşında. Apartmanın 2. Katında tespit edilen dairenin tapu hali ise kat irtifaklı olarak görmekteyiz.

 

Ziraat Bankası ilanları arasında tespit edilen dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 230 bin lira olarak kayıtlara işlemiş. Banka açık arttırmaya dahil olmak isteyenlerden 13.800 TL teminat bedeli talep ediyor. Hem de açık arttırmada en az artış ücreti 1.000 TL. Sizlerde yukarıdaki daire ile alakalı şeklinde deha çok bilgi alabilmek ve açık arttırmaya direk katılmak için bu adrese gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir