ek ödenek

Yapı Kredi Bankası yönünden emeklileri ilgilendiren çok mühim bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda maaşını bankaya taşıyan ve 3 sene maaş alma sözü veren emeklilere 2 bin 750 TL nakit para verileceği bildirildi. Bu kampanyanın ise 31 Mart’a kadar devam edeceği ifade edildi.

Yapı Kredi yönünden bu husus ile ilgili oluşturulan duyuruda “T.C. Sosyal Emniyet Kurumu (SSK, Bağ- Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak amacıyla emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!” ifadeleri kullanıldı. Söz hususu ödemeler emeklilerin banka hesabına geçecek ve banka şubelerinden ya da ATM’ler üzerinden paraların çekilebileceği ifade edildi.

Yapı Kredi Bankası yönünden oluşturulan duyurunun devamında kampanyaya dair ayrıntılar da paylaşıldı. Bu duyuruda kampanyanın 31 Mart’ta sona ereceği belirtilerek SGK emekli aylığı üç sene süresince Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerin 2 bin 750 liraya yakın nakit promosyondan faydalanabileceği bildirildi. Hem de oluşturulan duyuruda Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması ardından ek bir şart olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL’ye kadarsa 1.650 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 2.100 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 2.500 TL nakit promosyon ödeneceği ifade edildi.

Duyurunun devamında ek mükafat Taahhütnamesi’nin imzalanması ardındanki 60 gün ortamında iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit mükafat ödeneceği kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi amacıyla nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekliliği oluşturulan duyuruya eklendi.

Yapı Kredi Bankası yönünden oluşturulan duyurunun devamında “20 Ocak Ayı 2022 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan ya da kampanya başlangıç tarihi itibariyle son 3 ay ortamında sahip olunan kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 30.04.2022’ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama ardından ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır.

Ödeme bireylerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek mükafat taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi ve 2.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit mükafat müracaatı işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri Etkileşim Merkezi ve şubeleri aracılığı ile gerçekleşebileceği vurgulandı.

Fatura ve kredi kartı kampanyasından hak edilen mükafatler, müşterinin emekli maaş hesabına yatırılacaktır. Sosyal Emniyet Kurumundan (SGK) aniden çok gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon/ek nakit mükafat tutarı, şartların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı öneme alınarak hesaplamaları yapılır ve tek bir promosyon/ek nakit mükafat ödemesi yapılır. Nakit promosyon ödemesi üç sene amacıyla peşin olarak yapılır ve üç senelik taahhüt zamanınin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih temel alınır.

Nakit promosyon/ek nakit mükafat ödemesi gerçekleştirdikten sonra üç senelik taahhüt zamanı ortamında gelir/aylığın yükselmesi durumunda ek promosyon/ek nakit mükafat verilmeyeceği belirti edilen duyuruda nakit promosyonun/ek nakit mükafatün ödendiği tarihten itibaren üç sene ortamında; rastgele bir sebeple gelir/aylığın değişik kuruma taşınması ya da SGK yönünden gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına lüzum kalmaksızın ödenen toplam promosyon/ek nakit mükafat tutarı şartın bozulduğu tarih temel alınmak amacıyla taahhüdün kalan zamanı öneme alınarak kıstelyevm temela göre geri alınacağı vurgulandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir