15 mart

Ziraat Bankası, müşterilerine kampanya fırsatı sundu. Banka, harcadıkça kazanma talihi veriyor. Ziraat Bankası yönünden uygulanan açıklamada, kampanyaya katılan müşterilerin kartına para yükleneceği belirtildi.

Buna göre, Bankkart’ın kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile obilet.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişlerine 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerine 30 TL Bankkart Lira kazanılacağını belirtti. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilere 15 Mart’a kadar vakit verildi.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYASININ DETAYLARI VE KOŞULLARI; Bankkart’ın kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile obilet.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişlerine 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerine 30 TL Bankkart Lira kazanımı sağlanacaktır. Kampanya 15 Ocak Ayı 2022-15 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir. SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin OBİLET yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri bedavadır.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira’lar prosedür ardından müşterinin kartına hemen yüklenecektir. Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 31 Mart 2022’dir. Kazanılan Bankkart Lira’lar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. Bir müşteri kampanyadan otobüs bileti için en çok 1 kere, uçak bileti için en çok 1 kere olmak üzere toplamda 2 kere faydalanabilir. Otobüs bileti alışverişlerinde METRO TURİZM’den alınan biletler KAMPANYAYA DAHİL DEĞİLDİR. Feribot bilet alımları

KAMPANYAYA DAHİL DEĞİLDİR.Ek kartlar ile uygulanan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Kampanyadan yararlanılan prosedürin kampanya ardından iptal/iade edilmesi durumunda verdiği Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir. Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir. Bankkart Başak, Bankkart Business, bedava Bankkart kullanılarak uygulanan prosedürler kampanyaya dahil değildir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Obilet kampanya koşullarında farklılık yapma hakkını gizli tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir