Şanslı şehir

İşte Şanslı O Şehir! 106 m2 Büyüklükte 3+1 TOKİ Dairesi! Kurasız Ön Şartsız 118.000 TL’ye 592 TL Taksitle
TOKİ Başkanlığı kurasız, ön şartsız konut satış kapsamında bir şehirde piyango gibi konut satışı yapacak. TOKİ satış listesinde yer ala bilgilerde 3+1 dairenin 592 TL taksitle ve toplam 118 bin TL.

Kendi evini almak isteyenler için en uygun fiyat seçeneklerinden birisi de TOKİ’de. Daha uygun fiyatlar ve çok uzun vadeli ödeme planları evi olmayanların ev sahibi olmalarını sağlıyor. Kurum bu kapsamda farklı illerde yeni yeni duyurular yayımlıyor. Bu çerçevede yayımlanan son duyuru ise ev alma hayali kuranları çok heyecanlandırdı. Çünkü söz konusu konutlar hem ucuza hem çok ucuz taksit olanakları ile satılacak. İŞTE O ŞANSLI ŞEHİR TOKİ’nin kurasız ön şartsız konut satışı yapacağı şehir Erzurum oldu. Kurum Erzurum’da orta gelir sınıfı konut projeleri kapsamında toplam 10 daire satacak.

Satışlarda herhangi bir başvuru şartı veya kura olmayacak. İsteyenler başvurular açıldığında gidecekler satış listesinde kalan konutlardan istediklerini alacaklar. Başvuruda bulunacaklar için tarihleri açıklayan TOKİ “Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 10 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile

24 Kasım 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacaktır.” bilgisini paylaştı. Bu bilgiler ışığında Erzurum’da aşağıda fiyat tablosunda ilan edilen fiyatlarla ev almak isteyenler Erzurum’da yer alan tüm Ziraat Bankası şubelerinden evlerini alabilecekler.

118 BİN TL’YE EV TAKSİTLE ÖDEYECEKLERE AYDA 592 TL İLE ÖDEME PLANI TOKİ Başkanlığı konutların brüt büyüklükleirnin 106 metrekare olduğunu duyurdu. En ucuz konut 118 bin 558 bin TL olarak açıklanırken en pahalı konut 141 bin 690 TL olarak açıklandı.

Konut almak isteyenler yüzde 10 oranında peşinat ödeyecekler ve geri kalan tutarı 180 ay vade ile ödeyebilecekler.

Konutlardan almak isteyenler başvurularını 24 Kasım’dan sonra Ziraat Bankası’na yapacaklar. Konutlar başvuru önceliğine göre ilk gidenlere satılacak. Detaylı bilgiye 444 86 54 numaralı TOKİ müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir