emeklilere

Asgari ücret görüşmeleri devam ediyor. Taraflar henüz anlaşmaya varamadı. Özhaseki ise konuyla ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Asgari ücrete ve emekli aylıklarına büyük zam yapılacağını müjdeleyen Özhaseki, yakın zamanda vatandaşların yapılacak zamlarla rahatlayacaklarını söyledi.
KİMSENİN ENDİŞESİ OLMASIN’ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediyesi’nin hayırseverlerle birlikte yaptırdığı Av. Mehmet Altun Ortaokulu’nun temel atma törenine katılmak üzere Kayseri’ye gitti.

Tören sonrası önemli açıklamalar yapan Özhaseki asgari ücrete ve emekli aylıklarına değindi.

Özhaseki konuyla ilgili olarak, “Biraz sabır, sonu selamet” diyen Özhaseki, “Allah’ın izniyle biz bunların altından kalkarız. Bir taraftan kötülerle mücadele ederiz, bir taraftan da oynanan bu oyunları Allah’ın izniyle bozarız. Kimsenin bundan endişesi olmasın. Ufak tefek ekonomik sıkıntılar varsa, yakında asgari ücretinde emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek. ” dedi.


SABAHLARA KADAR ÇALIŞIYORUZ’
Vatandaşlara zam müjdesi veren Özhaseki, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümet yetkililerinin vatandaşların sorunlarını çözmek için çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi. Özhaseki, “Hiç merak etmeyin. Sabahlara kadar Cumhurbaşkanımızın başkanlığında bizler çalışıyoruz. Biraz sabır, sonu selamet. Ondan endişeniz olmasın” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir