Emekliye 2 bin tl

Emeklilere 2000 TL Nakit ödeme yapılacak! SSK ve Bağ-kur emeklileri faydalanıyor.

SSK, Bаğ-Kur ve bütün еmеklilеrе son dakika müjdеsi gеldi. Gеlеn bilgilere göre, 2000 TL еk ödeme almak istеyеn emekliler hеmеn başvuru yаpаrаk hesaplarına bugün ödeme alabilеcеk.

Emekli olan kişiler acil para ihtiyaçları için iki bin TL ödeme alacaklar. Emekli olan kişilere verilecek olan bu ödemelerde, 2000 TL alabilmeniz için başvuru yapmanız gerekiyor. Emekli olan kişilere verilecek olan bu ödemeler kredi veya kredi kartı değil, kredili mevduat hesabı olarak artı para diye hesabınıza yatacağı belirtildi.


ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK…

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden artı para başvurusu yapmak isteyen emekliler şubelere gitmeden bu işlemleri yapabilecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank yaptığı açıklamada başvuru yapacak olan kişilerin bankadan maaş alma şartını söylüyor.


Emekli maaşınızı hangi bankadan alıyorsanız, o bankanın internet şifresi ile birlikte giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı veya banka mobil uygulaması üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında hesabınıza 2000 TL ve üzerinde artı para atabileceksiniz.

2000 TL ödeme hesabınıza yattıktan sonra sizlere hemen sonuç verilecektir. Uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapacak olan kişiler, internet bankacılığını kullanarak ne kadar onay aldıklarını görebileceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir