yağı indirdiler

Son dönemde enflasyonla birlikte yükselişe geçen kur fiyatları en fazla market ürünlerindeki etiket fiyatlarını etkiledi. Özellikle gıda ürünlerine getirilen zamlarla sıvıyağ fiyatları cep yakmaya başladı. 5 litre sıvıyağın fiyatı 150 liranın üzerine tırmandı.Migros ise oluşturduğu kampanyalar ile son dönemde etiket fiyatı hızla yükselen sıvıyağ ürünlerinde dev indirimler uyguladı. Ünlü market zincirinin paylaştığı ürün kataloğunda 1 litre ayçiçek yağının fiyatı 15 lira ile 30 lira arasında olması oldukça dikkat çekti.

Ayçiçek Yağı Fiyatlarında İndirim Son dönemlerde etiket fiyatlarında sürekli yükseliş yaşanan ayçiçek yağı ürünlerini uygun fiyatla satın almak isteyen vatandaşlar için Migros oluşturduğu yeni kampanyasını duyurdu.

Kampanya kapsamında diğer marketlerdeki fiyatı 40 liranın üzerinde olan 1 litre ayçiçek yağının etiket fiyatı 15 liraya kadar geriledi.

Kampanya kapsamında etiket fiyatı 37 lira 90 kuruş olan Orkide Ayçiçek Yağı’nın 1 litre fiyatı 15 lira olarak reyonlarda yer alacak. Ancak kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Migros marketleri üzerinden 100 lira ve üzerinde alışveriş yapması gerekiyor. Kampanya 15 Ocak 2022 tarihinde başlayacak ve 16 Ocak 2022 tarihine dek tüm Migros marketlerinde geçerli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir