büyük itiraf

Fi’rari Hakan Şükürden büyük itiraf. Çok P’işman Oldum deyip bakın neler söyledi. Hakan Şükür, 2011 senesinde girdiği siyasi yaşamı ile alakalı 9 sene sonra bir itirafta bulundu. ABD’de yaşam sürdüren FETÖ firarisi, “Siyasete girmeyi hiç istemiyordum, baskı yaptılar, p’işman oldum” dedi. Futbol kariyerimi noktaladıktan sonra 12 Haziran 2011’deki seçimlerle politikaya giren Hakan Şükür, siyasi yaşamı ile alakalı seneler sonra bir itirafta bulundu.

Aktif futbolu bıraktıktan sonra, antrenörlük lisansını aldığını ve mutlaka politikayı düşünmediğini bildiren Şükür, ısrarlara dayanamayarak politikaya girdiğini açıkladı. ”SİYASETİN ŞÖHRETİMİZİ KULLANDIĞINI FARK ETTİM”

Futbol projelerini ülke genelinde yapmak olanağı var sayıldığını dile getiren Şükür, “Seçildikten sonra bunun olası olmayacağını anladım. Esasında politikanın imajımızı, şöhretimizi kullandığını fark ettim. Çok sonradan politikaya girdiğime pişman oldum” diye söyledi. ”BİRÇOK TEKLİF ALDIM Şükür, “Şöhret olmak, toplumun her kesimi yönünden sevilmek politikacılar yönünden kullanılmak isteniyor. Birçok öneri aldım: Belediye başkanlığı, ulusvekilliği, spor bakanlığı…” diye söyledi. Hakan Şükür, kazançlarını Türkiye’de değerlendirmeyi tercih ettiğini ve vatan dışına yatırım yapmadığını söyledi. ABD’de başladığı kafe işinin battığını anımsatan milli futbolcu, “Kariyerime gene futbolda devam etmek istiyorum” dedi.

UBER ŞOFÖRLÜĞÜ YAPTIĞINI DOĞRULADI Uber şoförü bulunduğuna dair haberlere de değinen Şükür, bir devre Uber işi yapan bir dostuna İngilizce öğrenmek için eşlik ettiğini fakat tam anlamıyla şoförlük yapmadığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.