emeklilere bin lira

Bankalar emekli müşteri kazanabilmek için avantajlı kampanyalar üretmeye devam ediyor. Kuveyt Türk tarafından yapılan açıklamada emekli aylığını bir başka bankadan Kuveyt Türk’e taşıyan emeklilere bin liraya varan promosyon ödemesi yapılacağını açıkladı. Promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyenler için kampanya şartlarını da açıklayan Kuveyt Türk, başvuruların bugün itibarıyla başladığını hatırlattı.

Kampanya Detayları

Kuveyt Türk, emekli vatandaşlar için önemli bir duyuru yayımladı. Emekli aylığını başka bir bankadan alan emekliler için oluşturulan kampanya kapsamında bin liraya varan promosyon ödemesi yapılacak. Promosyon ödemeleri emekli aylıklarına göre farklılık gösterecek. Ödenecek tutarlar ise şu şekilde:

Emekli aylığı bin 499 lira ve daha altında olanlara 750 lira,
Emekli aylığı bin 500 lira ve 2 bin 499 lira arasında olanlara 875 lira,
Emekli aylığı 2 bin 500 lira ve daha yukarısında olanlara ise bin lira,

Başvuru Şartları
Emekli promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyenler emekli aylıklarını bir başka bankadan Kuveyt Türk’e taşımalılar. Ayrıca Kuveyt Türk emekli aylığının 3 yıl süreyle Kuveyt Türk bankaları üzerinden alınacağına dair garanti verilmesini talep ediyor. Birçok bankanın aksine otomatik fatura ödeme talimatı şart olarak sunulmuyor.

Nasıl Başvurulur?
Kuveyt Türk’ün emekli promosyon kampanyasından faydalanmak isteyenler en yakın Kuveyt Türk şubesinden, Kuveyt Türk internet bankacılığından, Kuveyt Türk mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 123 numaralı müşteri hizmetlerinden promosyon ödemeleri için başvuruda bulunabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir