tmo el attı

Toprak Mahsul Ofisi (TMO), yükselen pazar fiyatlarına karşın ideal fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Toprak Mahsul Ofisi’ndeki başka mamüllerin fiyatları vatandaşlar doğrultusundan fazlasıyla merak ediliyor.

Türkiye marketlerinde vatandaşlar, yüksek fiyatlardan duydukları memnuniyetsizliği uzun vakittir dile getiriyor. Genellikle ayçiçek yağındaki yüksek fiyat artışları adeta krize dönüştü. İnsanlar stokların tükeneceğini iddia ederek marketlere koştular ve ne pahasına olursa olsun ayçiçek yağı satın aldılar. Bir yanda yüksek maliyetler, başka yanda stoklama faaliyetleri insanların bütçelerini fazlasıyla zorluyor. 5 Litre Ayçiçek Yağı 92,50 Türk Lirası

Toprak Mahsulleri Ofisi vatandaşları sevindirmeye son sürat devam ediyorTemel besin maddelerinin yüksek fiyatlandırılmasına karşın, hükümetin kozu olan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kozlarına oynamaya devam edip vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. Toprak Mahsulleri Ofisi, hasat döneminde ürünü direk çiftçiden aracısız olarak alan kurum olarak çok sayıda besin ürününü son derece ideal maliyetlerle vatandaşlara satmaya devam ediyor.

Besin mamüllerini bu şekilde tedarik eden vatandaşlar netice olarak bütçelerine de mühim katkı sağlıyor. Marketlerdeki yüksek fiyatların bu tekniği tercih eden vatandaşlar üstünde kuşkusuz çok az etkileri oluyor.

Toprak Mahsulleri Ofisi, market fiyatlarının adeta engellenemez bir şekilde artmasının ve fazlası marketlerde de 5 litrelik mamüller depolara kaldırılmasına karşın, vatandaşlara ideal fiyatlarla ayçiçek yağı satmaya devam ediyor. Vatandaşlar, TMO satış ofislerinden 5 litre TMO marka ayçiçek yağını 92,50 TL’ye satın alabilecek. Yüksek fiyatlı mamüller yerine TMO’yu tercih eden vatandaşlar, ayçiçek yağını daha ucuza satın alabilirler.

TMO besin mamülleri fiyat listesi
1 Kg Kuru Fasulye Büyük Boy, Satış fiyatı: 12,20 Türk Lirası

1 Kg Kuru Fasulye Küçük Boy, Satış fiyatı: 11,20 Türk Lirası

1 Kg Kırmızı Mercimek, Satış fiyatı: 12 Türk Lirası

5 Lt Rafine Fındık Yağı, Satış fiyatı: 177,50 Türk Lirası

500 Gr Vakumlu Kavrulmuş İç Fındık, Satış fiyatı: 33 Türk Lirası

5 Kg Osmancık Çeşidi Pirinç, Satış fiyatı: 51,50 Türk Lirası

5 Kg Cammeo Çeşiti Pirinç, Satış fiyatı: 57,50 Türk Lirası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.